Ümraniye Evden Eve Nakliyat

atakul ev taşıma

atakul ev taşıma

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız ev taşıma hizmetini profesyonel bir şekilde vermektedir. 1+1, 2+1, 3+1 veya dubleks daireler kapalı kasa kamyonlarımız ile nakil edilmektedir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine asansörlü ev nakliye hizmeti verilmektedir. Pek çok müşterimiz, taşıma sürecinde yoğun stres ve sorun ile karşılaşmaktadır.

Eski düzenin bozulması ve yeni düzenin bir an önce kurulmaması söz konusu sorunları arttırmaktadır. Ayrıca taşınan eşyaların zarar görmesi noktasında da endişe duyulmaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat firmamız ise bahsi geçen tüm stres ve sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Öncellikle daireler de yer alan eşyalar detaylı bir şekilde incelenmektedir. Ardından müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır.

Ümraniye nakliyat, anahtar teslim ev ve ofis taşıma desteği sağlamaktadır. Ambalajlama, sökme, montaj gibi tüm işlemler ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ümraniye nakliyat aynı zaman da parça yük taşıma, şehirlerarası nakliye, depo taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

En İyi Ümraniye Ev Taşıma Firması

Ümraniye ev taşıma hizmetleri kademeli bir şekilde verilmektedir. Ekiplerimiz, mobiyaları, eşya dolaplarını ve beyaz eşyaları sökerek paketlemektedir. Paketleme işlemleri kaliteli pat pat naylonlar ile gerçekleştirilmektedir. Ardından yükleme süreci başlamaktadır. Ümraniye ev taşıma firmamız, mobilya ve diğer eşyaların zarar görmesini engellemektedir.

Yükleme, boşaltma gibi uygulamalar çok dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız Ümraniye’den İstanbul’un bütün ilçelerine sevkiyatlar düzenlemektedir. Ayrıca Kartal, Pendik, Kozyatağı gibi yakın ilçelere özel fiyat indirimleri gerçekleştirilmektedir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri sadece Atakul taşımacılık araçları ile verilmektedir.

Firmamız, boş kamyon, kamyonet, hafif ve orta ticari gibi pek çok araç modeline sahiptir. 4+1, 5+1 gibi geniş daireler veya komple yükler tek bir sevkiyat ile taşınmaktadır. Ümraniye ev taşıma araçlarının tamamı K3 belgelidir. Yani tüm hizmetler sigortalı ve resmi bir şekilde verilmektedir.

Profesyonel Ümraniye Evden Eve Nakliye Şirketi

atakul ev taşıma hizmetleri

atakul ev taşıma hizmetleri

Ümraniye evden eve nakliyat, parça eşyaları istenilen ilçelere kadar götürmektedir. Örneğin 1+0 daireler, küçük malzemeler, tekli koltuk ve kanepeler parça yük taşıma adı altında nakil edilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz daha ekonomik bir hizmet alabilmektedir. Ümraniye evden eve nakliye İstanbul’dan Ankara’ya ve İzmir’e de parsiyel taşımacılık desteği sağlamaktadır.

Ayrıca eşyaların birbirine karışması, teslimatların aksaması veya eşyaların zarar görmesi asla söz konusu değildir. Atakul nakliyat ekipleri, yükleme sırasında malzemelerin fiziksel özelliklerini dikkate almaktadır. Ayrıca kırılgan ayna ve avize gibi ürünler için kutulama hizmeti vermektedir. Ümraniye evden eve nakliye firmamızın ilk hedefi müşteri memnuniyetinin maksimum bir düzey de sağlanmasıdır.

Bu nedenle de tüm taşımacılık hizmetleri sistemli bir şekilde verilmektedir. Yüksek binalar, ofis ve rezidanslar için ise asansörlü nakliye desteği sunulmaktadır. Atakul nakliyat asansörleri metrelerce yüksekliğe ulaşabilmektedir. Ayrıca tek taraflı ya da çift taraflı asansörlü ev taşıma fiyatlarımız makul bir düzeydedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliye Firmaları

Ümraniye evden eve nakliye firmaları profesyonel bir hizmeti çok cuzi fiyatlar ile vermektedir. Müşterilerimiz firma seçerken aşırı zaman kayıp etmektedir. Özellikle de sigortalı taşımacılık hizmeti almak isteyen ev sahipleri çeşitli sorunlar ile karşılaşmaktadır. Örneğin sigortalı nakliye hizmeti sadece kurumsal Ümraniye evden eve nakliyat firmaları tarafından verilmektedir.

Bazı nakliyeciler ise bu konuda müşterilerini kandırmaktadır. Atakul taşımacılık ise her bir eşyayı tek tek sigortalamaktadır. Ayrıca tüm eşyalar için kasko bedeli çıkartılmaktadır. Bünyemizden hizmet alan ofis veya ev sahiplerinin maddi zararlar ile karşılaşması asla söz konusu değildir.

Ümraniye evden eve nakliye firmaları arasında seçim yaparken söz konusu firmanın taşıma izin belgesi olup olmadığının da araştırılması gerekmektedir. Aksi taktir de ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalınabilir. Atakul nakliyat firmamızın sektöre ait olan tüm izin belgelerine sahiptir. Şehirlerarası ev ve ofis taşıma hizmetlerinde sorun yaşanması mümkün değildir.

Evden Eve Nakliye Ücretleri 

Ümraniye evden eve nakliyat ücretleri doğru bir şekilde belirlenmektedir. Firmamız eşyaları ekspertizden geçirmeden önce hiç bir fiyat bilgisi vermemektedir. Nakliye fiyatları eşya sayısı, binaların fiziki durumu ve taşıma güzergahı üzerinden hesaplanmaktadır. Sektör de hizmet veren nakliyecilerin bir çoğu absürt ve yüksek fiyatlar talep etmektedir.

Ayrıca yükleme, boşaltma gibi işçilik hizmetleri için de ekstra para istenmektedir. Firmamız ise daima ekonomik taşıma ve asansörlü nakliye hizmeti vermektedir. Ümraniye evden eve nakliyat ücretleri hesaplanırken müşteri memnuniyeti de göz önün de bulundurulmaktadır. Ayrıca Atakul taşımacılık şirketi, memurlara, kamu personellerine ve öğretmenlere özel fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. Kesinlikle müşterilerimizden ekstra ücretler talep edilmemektedir.

Zira ucuza hizmet veren nakliyeciler, müşterilerine ciddi sorunlar çıkarmaktadır. Örneğin taşıma sırasında eşyalar zarar görmekte veya kayıp olmaktadır. Yine paketleme ve montaj işlemleri bilinçsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ümraniye evden eve nakliye ise tüm uygulamaları profesyonel bir şekilde ve teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir.

atakul nakliyat firması

atakul nakliyat firması

Nakliyat Şirketleri Ümraniye

Ümraniye nakliyat şirketi depo yükleri, seri imalat ürünleri ve komple mobilyalar için de her türlü desteği sağlamaktadır. Firmamız çeşitli özelliklere sahip olan eşya ve yükler için nakliye hizmeti vermektedir. Ayrıca Avrupa yakasında yer alan tüm ilçelere 7/24 araç desteği sunulmaktadır. Ümraniye nakliyat şirketi sayesinde müşterilerimiz kaliteli hizmet sahibi olmaktadır.

Kesinlikle eşya sahiplerinin mağdur olması söz konusu değildir. Gelen talepler anlık olarak onaylanmaktadır. Bazı nakliyeciler müşterilerden gelen talepleri belirli bir komisyon karşılığın da başka firmalara vermektedir. Müşterilerimiz ise hangi firma ile taşınacağı noktasında en ufak bir bilgiye sahip olmamaktadır. Ümraniye nakliyat şirketi için komisyon olayı söz konusu değildir.

Firmamız sevkiyatlarını sadece kendi kamyon ve kamyonetleri ile düzenlemektedir. Üsküdar evden eve nakliyat firmamız aynı zaman da şehir dışı bölgeler için de parça eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Şehirler Arası Evde Eve Nakliyat Hizmetleri

Ümraniye şehirlerarası nakliyat araçları 81 il için taşıma hizmeti sunmaktadır. Ümraniye’den Ankara’ya, Bolu’ya ve Eskişehir’e günlük sevkiyatlar düzenlenmektedir. Yine Diyarbakır, Batman, Şırnak gibi Doğu illeri için de evden eve taşımacılık desteği sağlanmaktadır.

Ümraniye şehirlerarası nakliyat fiyatları güzergaha göre değişkenlik göstermektedir. Atakul taşımacılık ise, 500 Km’lik güzergahlara kadar yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir.

Yine Ümraniye şehirlerarası evden eve nakliyat şirketimiz ambar yüklerini, depo mallarını veya fabrika kumaş yüklerini de ucuz fiyatlar ile nakil etmektedir. Şirketimiz ile iletişime geçerek daha detaylı bir bilgi sahibi olma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca parça yüklerinizin taşınması için bünyemizden küçük kamyonet desteği alabilirsiniz.