Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

atakul ev taşıma hizmetleri

atakul ev taşıma hizmetleri

Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetleri Atakul Nakliye tarafından kurumsal bir şekilde verilmektedir. Sancaktepe Ev Taşıma Firmamız 30 yıldır taşıma sektörün de faaliyet göstermektedir. Tüm ev ve ofisler de bulunan eşyalar profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Ayrıca İstanbul’un 39 ilçesine kamyon ve kamyonet desteği sunmaktadır. Ayrıca Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetleri kapalı kasa araçlar ile verilmektedir.

Eşyaların zarar görmesi veya deforme olması asla söz konusu değildir. Firmamız müşterilerini memnun etmek adına kaliteli ve güvenli bir taşıma desteği sağlamaktadır. Sancaktepe evden eve nakliye ekipleri mobilyalar başta olmak üzere tüm eşyaların montajını aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir. Eşyalar müşterilerimizin talepleri doğrultusun da istenilen odalara kadar yerleştirilmektedir.

Sancaktepe Atakul Evden Eve Nakliyat Şirketi

Sancaktepe evden eve nakliyat şirketi, 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireleri kısa bir süre içerisin de profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Taşıma öncesinde talep edilen tüm mahallere ücretsiz bir şekilde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Yapılan ekspertizden sonra eşya sahiplerine net fiyat bilgisi sunulmaktadır. Bu rakam haricin de eksptra bir ücretin daha talep edilmesi söz konusu değildir.

Sancaktepe evden eve nakliyat ekipleri mobilyaları, halıları, avizeleri üst düzey bir şekilde paketlemektedir. Ardından yükleme işlemlerine başlanmaktadır. Ayrıca ekiplerimiz eşyaları fiziksel özelliklerine göre araçlara yerleştirmektedir. Bu sayede mobilyaların ve koltuk takımlarının ezilip büzülmesi engellenmektedir. Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetleri profesyonel bir şekilde verilmektedir.

İstanbul Sancaktepe Atakul Nakliyat Farkı İle Ev Taşıma

atakul nakliyat firması

atakul nakliyat firması

Sancaktepe ev taşıma, sürecinde müşterilerimiz bir takım sorunlar yaşamaktadır. Örneğin nakliyeciler taşıma işlemlerini zamanında gerçekleştirmemektedir. Teslimatlar gecikmeli bir şekilde yapılmaktadır. Dolasıyla da ev sahipleri ciddi mağduriyetler ile karşılaşmaktadır. Sancaktepe ev taşıma firmamız ise sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Öncelikle eşyaların teslimat süreleri ve hizmetin verileceği tarih belirlenmektedir.

Montaj, paketleme, sök tak gibi işlemler zamanında gerçekleştirilmektedir. Atakul nakliyat ekipleri 15 yıllık tecrübeye sahiptir. Bu nedenle de sevkiyatlar sırasında en ufak bir problem yaşanması mümkün değildir. Firmamız asansörlü ve sigortalı Sancaktepe ev taşıma desteği de sağlamaktadır. Sarıgazi, Yenidoğan, Samandıra gibi yakın semtlere özel fiyat indirimleri gerçekleştirilmektedir.

Sancaktepe Evden Eve Nakliye Firmaları

Sancaktepe evden eve nakliye firmaları tarafından sunulan hizmetlerin kalitesi farklıdır. Ev ve ofis sahipleri ise nakliye firması seçerken fiyatlar kadar hizmet kalitesi noktasında hassas olmaları gerekmektedir. Örneğin düzgün paketlenmeyen eşyalar taşıma sırasında zarar görmektedir. Ayrıca bazı Sancaktepe evden eve nakliye firmaları müşterilerine çok ucuz rakamlar taahhüt etmektedir.

Ardından taşıma işlemleri sırasında ekstra ücretler talep edilmektedir. Atakul nakliyat için böyle bir durum söz konusu değildir. Tüm ev taşıma hizmetleri tek bir fiyat üzerinden verilmektedir. Firmamız rakiplerine göre daha kaliteli bir evden eve nakliyat desteği sağlamaktadır. Taşınacak olan eşyalar sigortalandıktan sonra sevkiyata başlanmaktadır.

Sancaktepe Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Sancaktepe Ev Taşıma Şirketleri

Sancaktepe ev taşıma şirketleri sayesinde müşterilerimiz sorunsuz bir hizmet almaktadır. Çünkü tüm uygulamalar uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. 1+1 gibi küçük daireler parça eşya taşıma adı altında nakil edilmektedir. Ufak tefek eşyalar ise çok ekonomik fiyatlar ile nakil edilmektedir. Atakul Sancaktepe ev taşıma şirketleri İstanbul içi şehir içi taşımacılık, parsiyel taşımacılık ve asansörlü nakliye gibi hizmetler de sunmaktadır.

Ayrıca tüm hizmetler sadece kendi bünyemize ait araçlar ile nakil edilmektedir. Kesinlikle dışardan araç tahsis etmemektedir. Müşterilerimizin talepleri anlık olarak karşılanmaktadır. Sancaktepe evden eve nakliye personelleri güler yüzlü bir hizmet anlayışına sahiptir. Kesinlikle müşterilerimizin sorun yaşaması, mağdur olması veya eşyaların kırılıp deforme olması söz konusu değildir.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatları dairelerin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 1+1 bir daire ile 3+1 bi daire farklı ücretler ile taşınmaktadır. Sancaktepe nakliyat ise her zaman en ekonomik fiyat garantisini sunmaktadır. Firmamız memurlara özel indirimler de gerçekleştirmektedir. Yine asansörlü taşımacılık hizmetleri de makul rakamlar ile verilmektedir.

Ayrıca Sancaktepe’den Pendik’e, Kartal’a düzenlenecek olan sevkiyatlara özel olarak yüzde 25’lik bir indirim yapılmaktadır. Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatları binaların kat yüksekliğine, nakil güzergahına ve eşya sayısına göre de değişmektedir. Bazı nakliyeciler ise paketleme, montaj gibi işlemler için ek ücret talebinde bulunmaktadır. Sancaktepe nakliyat tüm hizmetlerini anahtar teslim fiyatlar ile vermektedir.

Sancaktepe 3+1 Ev Taşıma Fiyatları

atakul ev taşıma

atakul ev taşıma

3+1 gibi büyük daireler 7 kişilik ekipler ile nakil edilmektedir. Eşya sayısının çok olması durumunda firmamız personel sayısını arttırmaktadır. Sancaktepe 3+1 ev taşıma fiyatları 1500 Türk Lirası gibi bir rakamdan oluşmaktadır. Bu rakam taşıma güzergahının uzunluğuna göre değişmektedir.

Ayrıca Sancaktepe içi taşımacılık hizmetleri için araç yakıt ücreti talep edilmemektedir. Firmamız 10 Km geçmeyen sevkiyatlara özel yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir. Sancaktepe 3+1 ev taşıma fiyatları ekspertiz ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir.

Villa taşıma, site taşıma, rezidans taşıma gibi hizmetler de ucuz rakamlar ile verilmektedir. 3+1 dairelerin taşınması için gerekli olan süre sadece 1 iş günüdür. Ayrıca firmamız Avrupa ve Anadolu yakası arasında günlük sevkiyatlar düzenlemektedir.

Sancaktepe Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri Türkiye’nin 81 ili için verilmektedir. Firmamız Ankara’ya, Bursa’ya ve İzmir’e hafta da en az 2 sefer sevkiyat düzenlemektedir. Parça yükler, ofis mobilyaları ve komple yükler istenilen illerre kadar götürülmektedir.

Sancaktepe evden eve nakliyat firmamız, uzun güzergahlar için almış olduğu önlemleri arttırmaktadır. Yükleme sırasında eşyalarınn birbirine zarar vermesi söz konusu değildir. Sancaktepe nakliyat firmamızın araçları büyük olmakla beraber depolama alanları bir hayli geniştir.

Bu sayede 4+1 gibi evler ya da dubleks daireler tek sefer de taşınmaktadır. Sancaktepe şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlarımız şehir içi taşımacılık fiyatları gibi uygun bir düzeydedir. Ayrıca büyük şehirlere gidecek olan eşyalar için ekstra indirimler yapılmaktadır.

Sancaktepe Ucuz Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe ucuz evden eve nakliyat hizmeti alan müşterilerimiz memnuniyet noktasında problemler ile karşılaşmaktadır. Ev taşıma hizmetlerinin ortalama bir maliyeti vardır. Bu maliyetin altında faaliyet gösteren firmalardan kaliteli bir hizmet beklemek yanlıştır.

Sancaktepe ucuz evden eve nakliyat şirketleri paketleme işlemlerini naylon poşetler ile gerçekleştirmektedir. Söz konusu naylon poşetlerin koruyuculuk kat sayısı düşüktür. Dolasıyla da taşıma sırasında eşyaların zarar görmesi kaçınılmaz bir durumdur.

Firmamız ise birinci sınıf kaliteye sahip olan pat pat poşetler ile ambalajlama desteği sağlamaktadır. Ayrıca tüm Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetleri uygun rakamlar ile verilmektedir. Firmamız gerek malzeme gerekse işcilik noktasında kaliteden ödün vermemektedir.

Sancaktepe Şehir İçi Nakliyat

Firmamız Sancaktepe şehir içi nakliyat noktasında 7/24 destek sağlamaktadır. Parça yükler, mobilyalar ve diğer tüm eşyalar İstanbul’un tüm ilçelerine götürülmektedir.

Ayrıca Sancaktepe şehir içi nakliyat adı altında Gebze’ye ve Bağcılar’a sevkiyatlar düzenlemektedir. Sizde firmamızı arayarak adresinize araç yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Zira tüm adreslere 2 saat içerisin de araç tahsis edilmektedir.