Kartal Evden Eve Nakliyat

atakul ev taşıma hizmetleri

atakul ev taşıma hizmetleri

Kartal evden eve nakliyat şirketi, modern taşıma ve depolama yöntemlerini kullanarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneline sevkiyatlar düzenlenmektedir. Şirketimiz, ev taşıma sektörün de 30 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Kartal evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, gerek firma tercihin de gerekse fiyat analizleri sırasında sıkıntılar yaşamaktadır.

Çünkü taşıma hizmetleri ciddi manada ev sahiplerinin gözünü korkutmaktadır. Eşyaların zarar görmesi, deforme olması, zamanında yapılmayan teslimatlar gibi çeşitli problemler yaşanmaktadır.

Kartal evden eve nakliye şirketi, bu problemleri gelişmiş hizmet anlayışı ve uzman personelleri sayesinde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar veya mobilyalar profesyonel yöntemler ile nakil edilmektedir. Kartal evden eve nakliye, parça yükler, ofisler ve depo yükleri için de taşımacılık hizmeti vermektedir.

Atakul Kartal Nakliye İle Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kartal evden eve nakliye firmamız, İstanbul ilçelerine ve semtlerine kaliteli taşımacılık desteği sağlamaktadır. Müşterilerimizin yük veye eşyaları sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız ambalajlama, montaj, kurulum gibi işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Kartal evden eve nakliye personellerimiz, oturma gruplarını, avizeleri, yemek masalarını ve tüm mobilyaları kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Taşıma sırasında yapılan hatalardan dolayı eşyalar zarar görebilmektedir. Örneğin yükleme işlemleri eşyaların fiziksel şekillerine göre yapılmalıdır. Kırılgan malzemeler ile mobilyalar aynı anda yüklenmemelidir.

Kaliteli nakliyat hizmeti sunan şirketler, yükleme ve boşaltma uygularımına önem vermektedir. Firmamız ise en küçük bir mobilyanın çizilmesini dahi önlemektedir. Kartal Evden eve nakliyat ekiplerimiz tüm işlemleri dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul Kartal Evden Eve Nakliye

atakul ev taşıma

atakul ev taşıma

İstanbul Kartal evden eve nakliye sektörü oldukça karışık ve problemli bir sektördür. Büyük şehirler de nakliye hizmeti almak isteyen ev sahipleri ciddi sorunlar yaşamaktadır. Pek çok firma müşterilerden yüksek tutarlar istemektedir. Müşterilerimiz ise ucuz evden eve nakliyat hizmeti veren nakliyecileri tercih etmektedir.

Ancak bu sefer de işini düzgün ve kaliteli yapmayan ucuz nakliye firmaları yüzünden eşyalar deforme olmaktadır. Ayrıca paketleme sırasında kullanılan ambalajların dayanıklı ve sağlam olması oldukça önemlidir. Aksi taktir de en ufak bir darbe de eşyalar zarar görebilmektedir.

Kartal evden eve nakliye şirketi ise ekonomik bir taşıma hizmeti sunmaktadır. Tüm hizmetler birinci sınıf kalite de olan malzemeler ile verilmektedir. Ayrıca İstanbul’un 39 ilçesine de kamyon desteği sunulmaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Araçları

Evden eve nakliyat araçlarımızın depolama alanları geniştir. Kartal taşıma şirketi 5 farklı araç modeline sahiptir. 1+1 daireler ve parça eşyalar için boş kamyonetler temin edilmektedir. Bu kamyonetler sayesinde dar sokak veya mahallelere bile kolay bir şekilde erişim sağlanmaktadır.

Kartal Evden eve nakliye firmamız 4+1, 5+1 ve dubleks daireler için de büyük kamyonlar tahsis etmektedir. Ayrıca ev taşıma araçlarımız K3 belgeli olmakla beraber resmi izinler eksiksiz bir şekilde alınmıştır. Kartal evden eve nakliye bünyesinde vinç sistemleri de bulunmaktadır. Bu sistemler sayesinde asansörlü taşıma noktasında gelen tüm talepler kolay bir şekilde karşılanmaktadır.

Garantili Evden Eve Nakliye

Nakliye firmalarının bir çoğu, işini aldığı müşterilerine garantili evden eve nakliyat hizmeti sunmamaktadır. Yani sevkiyat sırasında oluşan maddi zararlar müşterilerimize lanse edilmektedir.

Kartal ise tamamen sigortalı taşımacılık adı altında yaşanan tüm maddi zararları karşılamaktadır. Ayrıca garantili evden eve nakliye hizmetleri cuzi rakamlar ile sunulmaktadır. Firmamız İstanbul sektörüne oranla daha ekonomik bir ev taşıma desteği sağlamaktadır.

Garantili evden eve nakliye fiyatlarımız yük sayısına ya da eşya tonajına göre farklılık göstermektedir. Ancak firmamız gerekli indirimleri uygulayarak bu fiyatları düşürmektedir.

atakul nakliyat firması

atakul nakliyat firması

Kartal Ofis taşıma

Kartal nakliye, iş yerleri, şirketler ve işletmeler için ofis taşıma hizmeti vermektedir. İstanbul’dan 81 ile sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız ofis mobilyalarını, masaları, elektronik eşyaları özenle paketlemektedir. Ayrıca de montaj ve montaj gibi işlemler marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ofis taşımacılığı ekipleri tüm eşyaları özenle ambalajlamaktadır. Ambalajlama sonrasında yine tüm eşyalar nakliye battaniyeleri ile sarmalanmaktadır. Kartal nakliye tarafından taşınan ofis mobilyalarının zarar görmesi asla söz konusu değildir. 1+1, 2+1 gibi dükkanlar, büyük şirketler, holdingler kurumsal ofis taşıma adı altın da nakil edilmektedir.

İstanbul’un 39 ilçesine kamyon ve kamyonet tahsis edilmektedir. Rezidanslar da bulunan ofisler sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Kaliteli bir nakliye desteği sunan firmamız, müşterilerini her zaman memnun etmektedir.

Kartal Kurumsal Ofis Taşıma

Kurumsal Ofis Taşımacılığı hizmetleri sadece sigortalı nakliye firmaları tarafından verilmektedir. Çalışma alanların da bulunan mobilyaların maddi değerleri çok fazladır. Bu nedenle de firmamız müşterilerinin mağdur olmaması için sigortalı ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir. Büyük şirketler için kasası geniş olan kamyon modelleri tahsis edilmektedir.

Ayrıca ofise ek olarak, komple mobilya taşıma, depo taşıma, fabrika taşıma gibi hizmetler de sunulmaktadır. Kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti alan müşterilerimizin maddi zararlar ile karşılaşma riski bulunmamaktadır. Özellikle de Kartal nakliyat ekipleri tüm ofis malzemelerini dikkatli bir şekilde araçlara yüklemektedir. Montaj ve kurulum işlemleri de sadece marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü Ofis Taşıma Kartal

Yüksek katlı şirket ve bürolar için temin edilen asansör sistemleri sayesinde eşyalar daha kolay bir şekilde taşınmaktadır. Asansörlü ofis taşıma hizmetleri teknolojik vinç sistemleri ile verilmektedir. İlk olarak bina çevresin de incelemeler yapılmaktadır. Daha sonra ise asansörün kurulumuna başlanmaktadır.

Kartal nakliyat asansörleri 30.kata kadar ulaşım sağlayabilmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine asansörlü nakliye hizmeti sağlanmaktadır. Söz konusu bu asansör sistemleri firmamızın kendi bünyesine aittir. Dolasıyla da kiralama maliyeti olmadığı için daha düşük fiyatlar ile asansörlü ofis taşıma hizmeti verilmektedir.

Ayrıca firmamız şehirlerarası nakliye, şehirlerarası ofis nakliyesi, şehirlerarası parça eşya taşıma noktasında da destek sağlamaktadır. Ofis eşyaları, depo yükleri istenilen il ve ilçelere kadar nakil edilmektedir.

İstanbul Kartal Ofis Taşımacılığı

İstanbul Kartal ofis taşımacılığı sektörün de hizmet veren her nakliye firması güvenilir değildir. Kurumsal ofis veya şirketler de bulunan eşyalar her firma tarafından taşınamamaktadır. Çünkü kurumsal iş yerlerinin veya ofislerin nakliye edilebilmesi için izin belgeleri gerekmektedir. Firmamız ise tüm bu izin belgelerine sahiptir. İstanbul ofis taşımacılığı sektörünün en kaliteli hizmeti Kartal nakliyat tarafından verilmektedir.

Ayrıca şehirlerarası ofis taşıma fiyatlarımız makul bir düzeydedir. İstanbul içi nakliye, şehir içi ofis taşımacılığı ve yük taşıma gibi hizmetler de ucuz rakamlarla verilmektedir. Firmamız ofis taşıma hizmetlerini anahtar teslim olacak bir şekilde sunmaktadır. Tüm paketleme, montaj, kurulum gibi işlemler Kartal nakliyat ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ofis taşıma ücretleri bölgeden gölgeye, eşya sayısına, ofisin bulunduğu katın yüksekliğine göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız tüm ofis ve şirketlere ücretsiz bir şekilde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Yapılan incelemelerden sonra ofis taşıma fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekstra bir para talep edilmesi, paketleme, kurulum gibi işlemlerin eksik yapılması söz konusu değildir. Firmamız büyük şirketlere özel net yüzde 25’lik bir indirim yapmaktadır. Ofis taşımacılığı fiyatlarımız, rakiplerimize oranla daha makul bir seviyededir. Ayrıca asansörlü nakliye, parça ofis mobilyası taşıma, sigortalı taşımacılık gibi hizmetler de çok düşük rakamlar ile verilmektedir.

© Telif Hakkı - Atakul Nakliyat Tüm Hakkı Saklıdır İzinsiz Kopyalanamaz. Web & SEO - Murat Ayırkan