Ataşehir Evden Eve Nakliyat

atakul ev taşıma hizmetleri

atakul ev taşıma hizmetleri

Ataşehir evden eve nakliyat firmamız sayesinde tüm ev ve ofis sahipleri hem kaliteli hem de ekonomik bir hizmet almaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler, ofisler ve çok katlı şirketler profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca paketleme, de montaj, sökme ve yükleme gibi işlemler uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

En ufak bir mobilyanın ya da eşyanın zarar görmesi söz konusu değildir. Şehir içi taşımacılık, şehirlerarası taşımacılık gibi hizmetler sunulmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat firmamıza ait olan kamyonlar sayesinde tonlarca yük tek bir seferde nakil edilmektedir. Özellikle de 4+1 daireler veya çok katlı şirketler için büyük kamyonla tahsis edilmektedir.

Firmamız Ataşehir, Soğanlık, Pendik ve Bostancı gibi ilçelere 1 saat içerisin de ulaşım sağlamaktadır. Tüm eşyalar 1 gün içerisinde de talep edilen adreslere götürülmektedir. Taşıma sırasında sorun yaşanmaması için önceden önlemler alınmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Ataşehir

Ataşehir nakliyat firmaları İstanbul genelin taşımacılık hizmeti vermektedir. Kurumsal bir mantık ile hareket eden ekiplerimiz tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde yeni adreslere ulaştırmaktadır. Özellikle de ev ve ofis mobilyaları kaliteli pat pat naylonla ile paketlenmektedir.

Ataşehir nakliyat firmaları anahtar teslim hizmet sunmaktadır. Talep edilen tutarlar içerisinde paketleme, montaj gibi işçilikler de yer almaktadır. Tüm mobilya ve beyaz eşyalar ekiplerimiz tarafından uygun odalara yerleştirilmektedir. Müşterilerimiz ise taşıma sürecin de problem yaşamadığı gibi elini hiç bir işe sürmemektedir.

Ataşehir evden eve nakliyat firmamız lüks daire taşımacılığı, otel taşımacılığı, villa ve ofis taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktadır. Küçük veya büyük hiç ayrım yapılmadan bütün eşyalar çift kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Ayrıca ayna, cam gibi kırılgan yüzeyler için de kutulama desteği sağlanmaktadır. Ataşehir Nakliyat firmaları depo yükleri, ambar yükleri ve seri imalat ürünleri için de boş kamyon tahsis etmektedir. Bünyemize gelen asansörlü evden eve nakliye talepleri de hızlı bir şekilde karşılanmaktadır.

Ev Taşıma Firması Ataşehir

atakul ev taşıma

atakul ev taşıma

Ataşehir ev taşıma fiyatları ekonomik bir düzeydedir. Firmamız tüm daireler için taşımacılık desteği sağlamaktadır. Ataşehir’in her bir semtine ve mahallesine ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Müşterilerimize fiyat bilgisi verildikten sonra taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat ekipleri, paketleme işlemlerinin ardından eşyaları araçara yerleştirmektedir.

Paketli eşyaların binadan çıkarılması sırasında zarar görmemesi için önlemler alınmaktadır. Ayrıca montaj ve kurulu uygulamaları da çok dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Ataşehir ev taşıma firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine nakliye, asansör hizmeti sağlamaktadır. Herhangi bir sorun yaşanmaması veya taşımanın gecikmemesi için çeşitli önlemler alınmaktadır.

Ayrıca tüm nakliye hizmetleri sigortalı verildiği için müşterilerimizin maddi zararlar ile karşılaşma riski yoktur. 1+1, 2+1 daireler ve parça yükler ekonomik fiyatlar ile nakil edilmektedir. Ataşehir ev taşıma adı altında toki konut taşımacılığı, site ve rezidans taşımacılığı gibi hizmetler de sunulmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Firmamız

Ataşehir evden eve nakliye firmamızın ilk önceliği taşıma güvenliğidir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için her zaman ekonomik bir hizmet sunulmaktadır. Sektör de faaliyet gösteren bazı nakliyeciler ise çok çok ucuz rakamlarla faaliyet göstermektedir.

Ancak ilerleyen dönemler de ekstra ücretler talep edilmektedir. Yani firmalar işi almak için uygun fiyat teklifleri vermektedir. Ataşehir evden eve nakliye için böyle etik olmayan durumlar söz konusu değildir. Tüm hizmetler tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir. İstenen ücretler içerisin de ise paketleme, kurulum gibi işlemler de yer almaktadır.

Firmamız şehir içi parça eşya taşıma hizmetlerini cuzi rakamlar ile vermektedir. Ataşehir evden eve nakliyat, tek tük mobilyalar ve parça yükler için tüm ilçelere kamyon tahsis etmektedir. Ayrıca yine parça yükler için de paketleme, binaya çıkarma ve binadan indirme gibi destekler sağlanmaktadır. Depo yükleri, ambar yükleri, Gebze, Kocaeli gibi yakın güzergahlara 1 iş günü içerisin de taşınmaktadır.

atakul nakliyat firması

atakul nakliyat firması

Ofis Taşıma Hizmetleri 

Ataşehir ofis taşıma hizmetleri profesyonel bir şekilde verilmektedir. Çalışma alanlarına yönelik 7/24 araç desteği sağlanmaktadır. Kurumsal şirketler, iş yerleri küçük ofisler kapalı kasa araçlar ile nakliye edilmektedir. Firmamız ofis mobilyalarını özenle paketledikten sonra araçlara yerleştirmektedir.

Deri koltuklar, cam masalar ve avizeler için kutulama desteği sağlanmaktadır. Ataşehir ofis taşıma fiyatları, ofisler de yer alan eşyaların sayısına ve durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Büyük şirketler, iş yerleri ve holdingler için fiyat indirimleri gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca Ataşehir evden eve nakliyat firmamız sayesinde fabrika yükleri de makul rakamlarla taşınmaktadır. Yüksek katlı şirketler için asansörlü ofis nakliye hizmeti verilmektedir. Atakul nakliyat asansörleri 25.kata kadar ullaşım sağlayabilmektedir. Çift taraflı, tek taraflı asansörlü ev ve ofis taşıma fiyatlarımız piyasa şartlarına göre daha makul bir düzeydedir.

Ataşehir evden eve nakliyat farklı tonajlara sahip olan eşyaları teknolojik ekipmanlar ile sökerek nakil etmektedir. Firmamız ne olursa olsun yüklerin zarar görmemesi adına ço titiz çalışmalar yürütmektedir.

Ataşehir Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Ataşehir ev taşıma fiyatları, sayfamızın en alt kısmında yer almaktadır. Daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti Veriyor Mu?

Kesinlikle evet. Güvenilir depolama tesislerimiz ile siz değerli müşterilerimize eşya depolama hizmetini en iyi şekilde sunuyoruz.

Ataşehir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Ataşehir şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, bölgeye en yakın firmayı tercih etmesi gerekir. Çünkü bölgeye yakın olan firmalar hem daha ucuz hizmet verme şansı bulmakta hem de daha kısa bir süre de taşıma desteği sunmaktadır. Ataşehir şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız ise tüm il ve ilçeler için sevkiyatlar düzenlemektedir.

Ataşehir’den Ankara, Bursa, Diyarbakır gibi şehirlere haftalık sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ev eşyaları, ofis mobilyaları, parça yükler istenilen bölgelere kadar götürülmektedir. Ayrıca İstanbul’a yakın olan iller için yüzde 25’e varan indirimler yapılmaktadır.

Ataşehir şehirlerarası nakliyat fiyatları güzergahtan güzergaha göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise tahine çıkan devlet memurlarına özel indirimler gerçekleştirmektedir. Bolu, Eskişehir, Konya şehirlerine ise günlük nakliye hizmeti verilmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliye Ücretleri Ataşehir

Ataşehir nakliyat ücretleri için bir rakam söylemek doğru değildir. Çünkü eşya sayısı, taşıma güzergahı, hizmet içeriği gibi etkenler fiyatların belirlenmesi noktasında ön plana çıkmaktadır. Yani Ataşehir evden eve nakliyat ücretleri yapılan ekspertizden sonra belirlenmektedir.

Firmamız 3+1’den büyük olan daireler için fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir. Firmamız parça yükler için işçilik ücreti de talep etmemektedir. Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları haricin de taşıma öncesin de veya sonrasında ek bir ücret talep edilmemektedir. Bazı firmalar ise piyasanın çok çok üstün de olan rakamlarla taşıma desteği sağlamaktadır. Fakat Atakul nakliyat mümkün olduğunca ekonomik bir hizmet sunmaktadır.

 • Ataşehir Ev Taşıma Fiyatları
 • 1+1 Ev Taşıma Fiyatları
 • 2+1 Ev Taşıma Fiyatları
 • 3+1 Ev Taşıma Fiyatları
 • 4+1 Ev Taşıma Fiyatları
 • Ataşehir Nakliyat Fiyatları
 • 1500 ₺
 • 2500 ₺
 • 3500 ₺
 • 4500 ₺
 • Asansörlü Nakliyat Fiyatları
 • 2000 ₺
 • 3000 ₺
 • 4000 ₺
 • 5000 ₺
 • Sigortalı Nakliyat Fiyatları
 • 3000 ₺
 • 4000 ₺
 • 5000 ₺
 • 6000 ₺